×   ورود/ثبت نام   صفحه اصلی   لیست مراکز   نقشه مراکز   باشگاه مربیان   مناقصات   رویدادهای ورزشی   خروج
  کراس فیت
30 % تخفیف
300,000 تومان (210,000 تومان)
قیمت بزرگسال
ساعت شروع 08:00 | ساعت پایان 23:30
تمام روزهای کاری
12 جلسه 3 روز در هفته
  تی آر ایکس
30 % تخفیف
160,000 تومان (112,000 تومان)
قیمت بزرگسال
ساعت شروع 08:00 | ساعت پایان 23:30
تمام روزهای کاری
12 جلسه 3 روز در هفته
  بدنسازی
30 % تخفیف
150,000 تومان (105,000 تومان)
قیمت بزرگسال
ساعت شروع 08:00 | ساعت پایان 23:30
تمام روزهای کاری
12 جلسه 3 روز در هفته

درباره مرکز

کراس‌فیت، یک برنامه‌ی ورزشی است که برای به کار گرفتن و تمرین دادن کل بدن بوجود آمده، و ترکیبی است از تمرینات هوازی، تمرین با وزنه، ژیمناستیک، تمرینات استقامتی و انواع دیگر، تا بدن شما را برای شرایط غیر منتظره آماده سازد.«کراس‌فیت یک برنامه‌ی شایسته‌سازی و قدرتی، برای بسیاری از دانشگاه‌های پلیس، تیم‌های عملیاتی، نیروهای ویژه، قهرمانان رزمی، و هزاران ورزشکار نخبه و حرفه‌ای دیگر در سراسر دنیاست.»

این ورزش سخت، تنوع تمرینی زیادی دارد، و همه‌اش هم برای این است که از تمریناتتان حداکثر نتیجه را بگیرید. یک کراس‌فیتر، هیچ روتینی را در یک هفته دو بار تکرار نمی‌کند، و هر تمرین هم معمولا بین ۴۵ دقیقه تا یک ساعت طول می‌کشد.تمرین روزانه  کراس‌فیت  WOD گفته می شود.

کلاس های کراس فیت، کلاس‌های گروهی سختی هستند، که بر روی فلسفله‌ی تمرینات شدید اینتروال، یا HIIT متمرکزند، و بر این اعتقادند که هرچه در بازه‌ی زمانی کوتاه، تمرینات سنگین‌تر باشند، موثرتر خواهند بود.

 

فلسفه‌ی کراس‌فیت این است که شما باید بدنتان را برای شرایط ناشناخته تربیت کنید و برای تقریبا هر چیزی آماده باشید. اگرچه ممکن است این فلسفه‌ای ترسناک باشد، اما برای کراس‌فیترها بسیار الهام بخش و انگیزه دهنده است.

 

کراس‌فیت، یک ورزش سنگین است، بدین معنی که ورزشکاران، درون این ورزش اگر تمریناتشان را به صورت صحیح اجرا نکنند، کاملا در معرض آسیب دیدگی قرار دارند. تقریبا تمام باشگاه‌های کراس‌فیت، دوره‌هایی را که اصطلاحا به آنها «On Ramp» یا «Elements» می‌گویند را اجرا می‌کنند.

این دوره‌ها، عموما بین ۲ هفته تا ۱ ماه طول می‌کشند، و در آن به شما ۹ حرکت اساسی کراس‌فیت آموزش داده خواهد شد. این دوره‌ها، بخشی ضروری برای این ورزش است، تا آماتورها از آسیب دیدگی در امان بمانند. اما این بدین معنی نیست که ورزشکاران در هر شرایطی در امانند. نقطه‌ی قوت کراس‌فیت، نقطه‌ی ضعفش هم هست. کراسفیترها این ذهنیت را دارند که به هر قیمتی که شده، باید تمرینشان را تمام کنند، البته این کمی زیاده روی و افراط است که در فرهنگ کراس‌فیت گنجانده شده است.

پیش از اینکه کراس‌فیت را امتحان کنید، باید از کلیات تناسب اندام، یک درک کلی داشته باشید. قرار نیست که روی پایه‌ی سست خانه بنا کنیم. پس نباید وقتی هنوز فرم اسکات ضعیفی دارید، وزنه اضافه کنید. حتما دوره‌های اول کلاس‌های آموزشی را بگذرانید، تا مطمئن شوید که تمرینات را به درستی انجام می‌دهید.

تمرینتان را زیر نظر بگیرید. در فرهنگ کراس‌فیت، خیلی در مورد این موضوع صحبت می‌شود. وقتی صحبت از این موضوع می‌شود، یعنی اینکه شما نمی‌توانید به اندازه‌ی وزنه‌های کسی که یک سال است کراس‌فیت تمرین می‌کند، وزنه‌هایتان را افزایش دید. یا اینکه نمی‌توانید به شدت او تمرین کنید. شما باید تمریناتتان را زیر نظر داشته باشید و بدانید که چه زمانی بدنتان به حداکثر استقامتش می‌رسد.

 

 

 

ساعت کاری باشگاه ورزشی اکستریم (نهایت) اندیشه :

ساعات پذیرش بانوان :

همه روزه به استثنا جمعه ها از 8 صبح تا 5 بعد از ظهر 

ساعات پذیرش آقایان :

همه روزه به استثنا جمعه ها از 5:30 بعد از ظهر تا 11:30 شب

آدرس و شماره تماس باشگاه ورزشی اکستریم (نهایت) اندیشه  :

تهران ،اندیشه ، فاز 3 ، خیابان چمران جنوبی ، نبش خیابان اقاقیا ،جنب مدرسه حکیم ، باشگاه نهایت

02165575459
 

قوانین

 • داشتن بیمه ورزشی الزامیست .

امکانات

 • لاغری
 • کارتخوان
 • فروشگاه لوازم ورزشی
 • سالن ماساژ
 • سالن کراس فیت
 • سالن بدنسازی
 • حرکات اصلاحی
 • تردمیل
 • پیلاتس
 • بوفه
 • TRX

ثبت نظر و امتیاز شما

با ارسال نظر 5 امتیاز باشگاه مشتریان بگیرید.

امتیاز شما برای این مرکز:

مراکز نزدیک

مراکز زیر در نزدیکی این مکان می باشد

میزبان شوید

در صورتی که میخواهید با ورزش مارکت همکاری کنید با ما در ارتباط باشید