×   ورود/ثبت نام   صفحه اصلی   لیست مراکز   نقشه مراکز   باشگاه مربیان   مناقصات   رویدادهای ورزشی   خروج

توضیح

زمان سرویس‌دهی : از ساعت 10 الی 20 روزهای سرویس‌دهی : شنبه تا جمعه هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است. پذیرش در روزهای جمعه مجموعه تا قبل از ساعت11 صبح و بعد از 4 بعدازظهر صورت میگیرد

بلیطی برای فروش آنلاین موجود نیست

درباره مرکز

استخر بلوط ولنجک با مساحتی در حدود ۱۰۰۰ متر و امکانات ویژه خود یکی از بهترین استخر های روباز تهران است. شما می توانید در این استخر تهران از امکانات ویژه آن مانند حمام آفتاب، رستوران و ... استفاده کنید. همچنین استخر بلوط ولنجک دارای محیطی  تمیز وکاملا بهداشتی است که لذت شنا دراین استخر را دو چندان می کند. 

استخر روباز بلوط از جمله استخرهای باز در تهران در زمان کرونا است که تمامی نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت کرده تا با خیال راحت از شنا و آبتی در این روزهای گرم سال لذت ببرید. 

استخر بلوط ولنجک پیشنهادی جذاب برای شنا و آفتاب گرفتن در این روزهای گرم تهران است. استخر روباز بلوط با آبی شفاف و بسیار تمیز در هتل سه ستاره بلوط ولنجک واقع شده و در روزهای پنجشنه و جمعه با اجرای دی جی اوقاتی شاد را برای شما فراهم می‌کند. این تخفیف ویژه را به هیچ عنوان از دست ندهید.

مخاطب: آقایان

مدت زمان: سانس آزاد

مساحت: ۱۰۰ متر

حداکثر عمق: 4.2 متر

حداقل عمق: 80 سانتی متر

امکانات: سونا، جکوزی، سونای بخار، حمام آفتاب، دوش آب سرد و گرم ، دارای آب گرم

هزینه‌های جانبی: امکان استفاده از خدمات سالن ماساژ با پرداخت هزینه جداگانه در محل، امکان استفاده از خدمات کافه رستوران با پرداخت هزینه جداگانه در محل

این مجموعه در ایام کرونا سرویس دهی دارد.ورزش مارکت

امکانات

  • استخر آقایان
  • تراس آفتاب
  • جکوزی
  • رختکن مجزا
  • رستوران
  • سونا بخار

ثبت نظر و امتیاز شما

با ارسال نظر 5 امتیاز باشگاه مشتریان بگیرید.

امتیاز شما برای این مرکز:

مراکز نزدیک

مراکز زیر در نزدیکی این مکان می باشد

میزبان شوید

در صورتی که میخواهید با ورزش مارکت همکاری کنید با ما در ارتباط باشید