×   ورود/ثبت نام   صفحه اصلی   لیست مراکز   نقشه مراکز   باشگاه مربیان   مناقصات   رویدادهای ورزشی   خروج

درباره ما

بیشتر بخوانید

درباره ما بیشتر بخوانید

ورزش مارکت چه دیدگاهی دارد، هدف و ارزش گذاری ورزش مارکت چیست، بیشتر بدانید.

خرید لذت بخش بلیط در ورزش مارکت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ما، ویدیو را مشاهده کنید.

ورزش مارکت مرجعی برای رزرو و خرید بلیط استخر، اتاق فرار و مجموعه های تفریحی ورزشی در سراسر کشور با بیشترین تخفیف بلیط می باشد، در ورزش مارکت  نیازی به چاپ بلیط یا تحویل فیزیکی رسید بلیط ندارید تنها از طریق ارائه کد ووچر خرید خود از مجموعه های ما استفاده کنید، ارائه بازخورد شما از مجموعه ما را در بهبود کیفیت مراکز یاری خواهد رساند. در کنار خرید بلیط استخرشما می توانید از سایر امکانات از قبیل پیش بینی مسابقات ورزشی، اطلاع رسانی از همایش ها و جشنواره های ورزشی، اطلاع رسانی از مزایده ها و مناقصات ورزشی،  کسب و کارهای ورزشی، آب درمانی، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی اطلاع پیدا کنید. ما می خواهیم شهروندان سالم، ورزشکار و تندرستی داشته باشیم. 

تیم ورزش مارکت از متخصصان جوان و خوشفکر ورزشی تشکیل شده است. ما از دانشجویان و متخصصان تربیت بدنی که تمایل به کار دارند دعوت میکنیم در اسرع وقت با ما تماس بگیرند. ما بدنبال ایده های نوین و جدید شما هستیم. 

اولویت ما خرید بلیط تخفیف دار با بیشترین تخفیف از استخرها و مجموعه های تفریحی ورزشی می باشد. پکیج کامل تفریحات ورزشی را در ورزش مارکت جستجو کنید. بلیط استخر، آموزش شنا، بیلیارد، اسکواش، سورتمه، بدنسازی، زومبا، تی ار ایکس، ایروبیک و سایر رشته های ورزشی را اینجا جستجو کنید.

برخی از خدمات ورزش مارکت:

- رزرو بلیط استخر و پارک های آبی با تخفیف ویژه

- خرید بلیط مجموعه های ورزشی، سالن توپی، بدنسازی، تی آر ایکس، ماساژ درمانی، آب درمانی، حرکات اصلاحی، بازی های فکری، اتاق فرار، اسکیت، دوچرخه سواری و ... با بیشترین تخفیف

- قابلیت خرید بلیط بصورت پکیج 

- قابلیت خرید بلیط ویژه سازمان ها و ارگان ها

- قابلیت شارژ کیف پول: در این حالت شما براحتی می توانید کیف پول خود را شارژ نمایید و هر لحظه که دلتان خواست نسبت به خرید بلیط اقدام نمایید و تا زمانیکه از استخر و یا مجموعه ورزشی استفاده نکرده باشید می توانید براحتی نسبت به کنسل کردن بلیط و بازگشت آن به کیف پول اقدام نمایید.

- قابلیت هدیه دادن بلیط به دوستان و آشنایانتان

- قابلیت پیداکردن نزدیک ترین استخر و مجموعه ورزشی به خودتان و مسیریابی از طریق اپلیکیشن ورزش مارکت

- قابلیت مشاوره های لازم در خصوص ساخت و سرمایه گذاری در ساخت استخر

ورزش مارکت

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی ورزش مارکت بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما و همچنین بررسی مشکلات و درخواست های شما می باشد.

تخفیف فوق العاده

بهترین مراکز در سطح کشور با با بهترین تخفیف روی بلیط مجموعه ها در اختیار شما قرار دارد تا به آسانی مجموعه مورد نظر را رزرو ولذت ببرید.

پروفایل مدیریتی

امکانات کامل مشاهده، پیگیری، چاپ، فاکتور رزروهای انجام شده، فعالیت های انجام شده بر روی سایت، نظرات درج شده در اختیار شما قرار دارد.